مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتانی ارزان قیمت از کجا بخریم

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کتانی ارزان قیمت مردانهکتانی ارزان زنانهخرید کتانی خیلی ارزانکتانی عمده ارزان قیمتارزان ترین کتانی ایرانکتانی ارزان دخترانهکتانی ونس ارزانکتانی پختی ارزان قیمتکتانی مردانه اسپرت ارزان
کتونی ارزان قیمت

کتانی ارزان قیمت

کتانی های ارزان قیمت مردانه برای حراجی ها و دست فروشی ها در کشور تولید می شود، این کتانی ها قیمتی بسیار پایین دارند و برای تمام افرادی که به دنبال ارزان ترین کتانی ها هستند مناسب هست.
از آنجا که تقاضا برای کتانی ارزان قیمت هم بالا هست، تصمیم گرفتیم برخی از این کتانی ها را برسی کنیم این کتانی ها برای همه مناسب نیستند.

کتانی ارزان قیمت مردانه

کتونی ارزان قیمت

کتانی ارزان قیمت مردانه که قیمت هایی واقعا پایین دارند، این کتانی ها بیش تر برای افرادی کاربرد دارند که به دنبال کتانی باکیفیت نیستند و قیمت برای آن ها حرف اول و آخر را می زند.

قیمت این کتانی ها در تولید کتانی تهران در سال ۹۷ کمتر از ۲۰۰۰۰ بوده است و حال در سال ۹۸ نیز کمتر از ۳۰۰۰۰ تومان هستند(چون قیمت ها بسیار تغییر می کنند و ثبات ندارند نمی توانیم قیمت درست را درج کنیم در حالی که هنوز هم کتانی های کمتر از ۲۰۰۰۰ تومان در تهران موجود هست و تولید می شود)

رویه این کتانی ها از پارچه هایی خیلی ضعیفی تشکیل نمی شود اما حرفه ای بر روی آن ها کار نمی شود به آن صورت نیست که کیفیت کتانی بیش از حد کم باشد خیر همین کتانی ها در بسیاری موارد مشاهده شده که با قیمت های بالا نیز به فروش رسیده اند و البته مشتری هم راضی بوده است.

کتانی ارزان زنانه

کتانی ارزان زنانه

کتانی ارزان زنانه که در تصویر می بینید و جنس های استفاده شده در آن هم تقریبا مشخص هست حالا در ادامه هم رنگ بندی آن را قرار می دهیم، که بتوانید جنس استفاده در این کتانی ها را ببینید.

در تولید کتانی ارزان سود بسیار ناچیزی نسیب تولید کننده می شود و تولید در تیراژ های بالا جریان می یابد.

این کتانی ها هم باید قیمتی بسیار پایین داشته باشند و  هم کیفیت آن ها از یک سری خط قرمز ها کمتر نشود.

برای مثال این کتانی ها دارای زیره ترکیبی هستند که خوب قطعا کیفیت زیره پی یو و … را نخواهد داشت، اما آنچه که هست همین هست مشکلات و نقص این کتانی ها کاملا مشهود هست،
اما تولید کتانی هایی جریان دارند که با ظاهر شبیه به کتانی های با کیفیت هستند زیره آن ها نیز پی یو هست اما قیمت آن ها پایین هست!

این کتانی را فردی قیمت می کند و با قیمت دیگران مقایسه می کند و خوشحال می شود که او توانسته است بهترین قیمت کتانی را تهیه کند یا از فروشندگان قبلی که با اون کار می کردند انتقاد خواهد کرد که من این کتانی را با زیره ….. و کیفیت …. بسیار ارزان تر از آنچه شما می فروشید خریده ام و حال آن فروشنده باید بنشیند برای آن فرد توضیح دهد که به علتی توانسته کتانی ارزان تری بخرد که معمولا حوصله برای این توصیحات نیست،
آن ها اجازه می دهند کار ارزان خریدن را تجربه کنید و خودتان تفاوت کار ها و مدل ها را دریابید.

همیشه می گویند تجربه سخت گیر ترین معلم انسان هست او اول امتحان می گیرد سپس درس می دهد.

در ادامه برخی از ترفند هایی را به شما هشدار خواهیم داد از که ترفند های ارزان سازی کتانی هاست!!!

حالا که کتانی های ارزان قیمت را نیز پوشش داده ایم آموزش خرید آن را نیز خواهیم داد.

خرید کتانی خیلی ارزان

خرید کتانی خیلی ارزان

تولید کتانی های خیلی ارزان قیمت به چه صورت هست؟

آیا خرید و مصرف این کتانی ها مشکلی دارد؟

چرا آن ها با این قیمت عرضه می شوند؟

یکی از ترفند های ارزان سازی کتانی ها در بحث تولید زیره کتانی ها اتفاق می افتد، در تولید هر کتانی از مواد مختلفی استفاده می شود.

در تولید زیره متانی ها می توان تقلب کرد، اینگونه که ناخالصی مواد آن را بیش تر کنیم.

مثلا یکی از مشکلات رایج درخرید کتانی های ارزان قیمت بازار مشکل زرد شدن زیره هست که عدم رنگ کردن زیره بر می گردد که خودش بر روی قیمت کار تاثیر دارد.

مورد بعدی شکستن زیره هاست، دارید با کتانی خود راه می روید یک دفعه زیره آن می شکند، هوا سرد می شود می شکند و هوا گرم می شود می شکند، هرکاری را غیر اصولی انجام بدهیم می توانیم خرابش کنیم.

در کتانی های با زیره پی یو در مواد پی یو آب قاطی می کنند، مواد کمتری استفاده می شود، بله هر کسی هم متوجه آن نمی شود، بله اما آیا این گونه می خواهیم صنعت ایران را بشناسند.

این ترفند ها سود ناچیزی را عاید یک شخص می کنند اما آسیبی که به آبروی صنعت و متخصصین کشور ایران می زند هم بزرگ هست و هم به سادگی قابل جبران نیست.

در زیره های پی یو نباید روی زیره حالت هوبابی مانند داشته باشد اگر داشت خیلی راحت در رابطه با آن از فروشنده بپرسید، او را وادار کنید که بفهمد علت این هوباب چیست و چه تاثیری بر کیفیت کتانی دارد.

کتانی عمده ارزان قیمت

کتانی ارزان قیمت عمده

چینی ها ثابت کرده اند هر محصولی هر چه قدر هم که ارزان باشد باز هم می شود آن را ارزان تر ساخت!

کتانی از مواد مختلفی تشکیل شده است و با دستکاری هر بخشی از آن می توانید قیمت آن را بالاتر یا پایین تر بیاورید و این کار به سادگی انجام می شود.

هر بخشی از کتانی را جداگانه اگر بخواهیم در رابطه باهاش صحبت کنیم و از هر کدام تنها یک مثال از ترفند های ارزان سازی را بگوییم چند هزار کلمه باید بنویسیم که مطالعه آن از حوصله خواننده نیز خارج خواهد شد.

چسبی که در کتانی ها استفاده می شود می تواند یک عامل موثر در قیمت کتانی ها باشد.

کتانی ارزان قیمت هم نباید از ارزان ترین چسب بازار استفاده کند…

ارزان ترین کتانی دنیا را هم که بخواهید تولید کنید باید از یک سری خط قرمز ها عبور نکنید چرا که اگر عبور کردید، آنچه تولید کرده اید تنها شبیه است به کتانی!

 • کارخانه سازنده چسب مهم هست
 • محتویات چسب مهم هست
 • تاریخ انقضا چسب از اهمیت بر خوردار هست چسبی که نهایتا یکی دو ماه از تاریخش مانده است برای کفش که حداقل شش ماه باید عمر کند مناسب نیست.
 • جنس رویه کتانی باید از پارچه هایی استفاده شود که استحکام کافی را داشته باشد.
ارزان ترین کتانی ایران

ارزان ترین کتانی ایران

کتانی دیزل مردانه را در تصویر می بینید که شاید از ارزان ترین کتانی هایی باشد که می توان آن را تولید کرد.

این کتاین ها از زیره با مواد ترکیبی ساخته می شوند، کمی سنگین تر از زیره های پی یو هستند و آن اندازه هم انعطاف ندارند اما مشکلی مانند شکستگی و… را تجربه نخواهید کرد.

قیمت این کتانی ها یک دهم یک کتانی رده وسط هم نیست اما به راحتی می توانید آن را حداقل شش ماه بپوشید.

برای استفاده های عادی و دم دستی عالی هستند اما برای ورزش یا استفاده های سنگین پیشنهاد نمی شوند.

کتانی ارزان دخترانه

کتانی ارزان دخترانه ریبوک را در رنگ بندی مختلفی مشاهده می کنید، این کتانی ها تقریبا سه چهار سال هست که درحال تولید هستند و با توجه به قیمت عالی که دارند به خیلی از کشور های اطراف نیز صادر شده است.

کتانی ارزان قیمت زنانه ای که مشاهده می کنید شاید ارزان ترین حالت کتانی باشد که امکان تولیدش در یک چهارچوب استانداردی بود که آن کسی که آن را می خرد و می پوشد هم از خرید خود راضی باشد و برای چندین ماه از آن استفاده کند.

یک کتانی کامل با استحکام کافی و با قیمتی باور نکردنی.

کتانی ونس ارزان

خرید ونس مردانه کتانی ونس و دیزل کتانی ارزون ترین کتونی ونس ارزان مردانه ونس مردانه ارزان قیمت ونس بند دار مردانه انواع کتانی ونس

رنگ بندی کفش کتانی ونس را می بینیم.

کتانی های ونس از همان اول برای ارزان بودن طراحی و تولید شد.

مدل های مختلفی از ونس را در بازار کفش ایران می توانید بیابید در حالی که به تمام آن ها نمی توان اعتماد کرد.

در کتانی های ونس چگونه تقلب می کنند؟

کتانی های ونس کلا کتانی ارزان قیمت هست که آن را با زیره مواد ترکیبی و پارچه های با قیمت معمولی تولید می کنند و به فروش می رسانند اما برخی به آن هم رحم نکرده و از راه های غیر اصولی برای ارزان تر کردن محصولاتشان استفاده می کنند.

در کف کتانی های ارزان قیمت معمولا از تکسون استفاده می کنند و تکسون درجه بندی دارد که از یک حدی ضعیف تر آن دیگر مناسب برای تولید کفش نیست برای صنایع دیگری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اما برخی کلا تکسون را کنار گذاشته اند و جنسی شاید با استحکام مقوا استفاده می کنند و آن را با چیزی دوبله می کنند که به چشم نیاد و کسی متوجه آن نشود تا کتانی ارزان تری تولید کنند.

زمانی که با مشاوران ایلیا تماس بگیرید اطلاعات کامل تری نسبت به محصولات دریافت خواهید کرد تا به سادگی هر محصولی را خریداری نکنید.

کتانی پختی ارزان قیمت

مدل های مختلف کتانی ارزان ترین کتانی ها را مشاهده می کنید.

 • کتانی اسپرت مردانه
 • کتانی اسپرت ارزان
 • رنگ بندی کتانی مردانه
 • ارزان ترین کتانی اسپرت
 • کتانی ارزان حراجی

این کتانی ها قیمت خوب و فروش فوق العاده ای دارند، همان طور که گفتیم گرچه در کتانی های ارزان قیمت حاشیه سود بسیار ناچیز هست اما تیراژ تولید کتانی بالا می باشد و آن را جبران می کند.

در تمام طول سال هر روز تعداد زیادی از این کتانی ها تولید می شود و باز هم تقاضا برای آن از عرضه بیش تر هست.

دیگر کتانی های سبک حراجی اما با کیفیت تر هم موجود هست که می توانید آن ها ببینید.

کتانی مردانه اسپرت ارزان

مدل های مختلفی از ارزان ترین کتانی های ایران را می بینید.

 • آدیدس ارزان قیمت
 • پوما ارزان قیمت
 • ریبوک ارزان قیمت

این کتانی ها از سایز ۳۷ تا ۴۴ تولید می شوند.

دیگر کتانی هایی که می توانید آن ها را قیمت مناسب تهیه کنید کتانی های آلستار هست.

کتانی های آلستار نیز با قیمت ها و کیفیت های مختلفی تولید می شود.

کتانی های آلستار از بهترین انتخاب ها برای ارزان فروشی ها می باشد.

از مزایای کتانی های آلستار

 • همه پسند بودن آن هست
 • رنگ بندی بسیار زیاد
 • سایز میانه و مردانه آن موجود هست

 

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *