مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتانی ارزان مردانه عمده از کجا بخریم؟

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کتانی ارزان مردانه، کتونی ارزان قیمت مردانه خرید کتانی ارزان مردانهتولید کتانی ارزان اسپرت مردانه و زنانهکتونی ارزان قیمت | تولیدی کتانی ارزانارزان قیمت ترین کتانی های بازار
کتانی ارزان اسپرت مردانه

کتانی ارزان مردانه را باید از کجا بخریم؟ برای خرید کتانی ارزان باید چه قدر بگردیم تا بهترین قیمت آن را پیدا کنیم، بازار کفش کتانی تهران از لحاظ قیمتی چه قدر با کارخانه تولید کتانی اختلاف دارد و اگر کتانی را از کارخانه تهیه کنیم و بتوانیم آن را از مبدا تولید آن تحویل بگیریم چه قدر در بحث خرید موفق تر عمل کرده ایم؟

کتانی ارزان مردانه، کتونی ارزان قیمت مردانه خرید کتانی ارزان مردانه

منظور از کتانی های ارزان قیمت مردانه، کتانی هایی هست که قیمت آن ها ملاک اصلی هست و تولید آن ها در تعداد های بالا معمولا انجام می شود و قیمت آن ها پایین هست.

کتانی نایک رانینگ کفش ایلیا یکی از مدل های قیمت مناسب اما با کیفیت کتانی اسپرت می باشد.

این مدل که هم در سایز کتانی زنانه و هم در سایز کتانی مردانه تولید می شود، دارای مشخصاتی می باشد که مارا برای خرید ان کاملا توجیح می کند.

زیره کتانی نایک مردانه سبک و نرم و راحت می باشد و می توانید از آن برای ورزش و دویدذن هم استفاده کنید، وزن این کتانی ها در هر لنگه کاری بیش تر ۱۹۵ گرم نیمی شود که این وزنی سبک و عالی برای کتانی های اسپرت می باشد.

تولید کتانی ارزان اسپرت مردانه و زنانه

کتانی ارزان اسپرت مردانه

کتانی های اسپرت مردانه و زنانه در تهران با چه قیمت هایی تولید می شوند؟
چرا قیمت این کتانی ها پایین می آید؟

در مورد کتانی هایی که با قیمتی ارزان خرید و فروش می شود باید گفت که علل مختلفی هست که می تواند در حقیقت قیمت کتانی را بشکند و ان را ارزان تر از آنچه باید کند.

در ادامه آن را یک به یک برسی خواهیم کرد.

یکی از مواردی که باعث ارزان تر شدن کتانی می شود، حجم تولید آن می باشد، همان طور که شما زمانی که یک کتانی را ماهی ۱۰۰ جفت خریداری می کنید قیمتی که می توانید آن را تهیه کنید بالا تر از آن شخصی خواهد بود که او روزی ۱۰۰ جفت آن را تهیه می کند، یعنی تیراژ کاری باعث ارزان تر شدن کتانی و کفش می شود، در تمام صنف ها و تمام تولید ها به همین صورت می باشد، البته به جز صنعت هایی که در تولید ان ها رقابتی وجود ندارد و تولید آن ها به صورت انحصاری تمام بازار را تقدیم یک یا چند گروه تولیدی می کند مانند صنایع ماشین سازی و مواردی از این دست، در آن زماتنی که تولید کنندگان بدانند شما مجبور به خرید هستید گاهی اوقات طوری دیگر با شما تا می کنند.

درمورد تولید کتانی دقیقا همین اتفاق می افتد، زمانی یک تولیدی بزرگ است و با قدرت درحال تولید می باشد، جنس های خود را از کارخانه ها تهیه می کند و یا خود اقدام به تولید مواد اولیه خود نیز می کند.

این درحالیست که تولیدی های کوچک تر کتانی اینگونه عمل نمی کنند، آن ها به آن علن که حجم پایینی از تولید و نقدینگی را دارا هستند خرید های خود را از بازار ها خریداری می کنند که این یعنی همین اول در زمان خرید، قیمت مواد اولیه آن ها افزایشی بی جهت را دارا می باشد.

 • تولید انبوه کتانی اسپرت
 • تولید کننده کتانی اسپرت عمده
 • کتانی مردانه عمده
 • خرید کتانی ارزان مردانه
 • خرید عمده کتانی مردانه
 • کتونی اسپرت جدید

کتونی ارزان قیمت | تولیدی کتانی ارزان

مدل جدید کتانی ارزان

یکی از راه های کاهش قیمت تولید، افزایش تیراژ تولید بود که در مورد خرید مواد اولیه در آن صورت کمی صحبت کردیم اما این آغاز ماجراست…
پس از آن می رسیم به مرحله ای که وقت آن رسیده این مواد اولیه تبدیل به محصول نهایی یعنی کتانی ارزان قیمت بشوند.

حالا نیروی انسانی و قیمت نیروی کار هم کاهش میابد، چرا که افرادی که در حوزه کفش و کتانی کار کرده باشند و فعالیتی در زمینه تولید آن داشته باشند به خوبی می دانند که روش مزد دهی در کفاشی به صورت مزدی کاری  و آزاد می باشد، معمولا به همین صورت هست، علت آن نیز همین هست که کارگاه های کوچک در کفاشی به صورت فصلی کار میکنند تعطیلات آن ها به صورت نا مرتب  هست و مرتب کارکردن آن ها بستگی به شرایط فروش و بازار دارد، از آنجایی هم که بازار خود وابسته به شرایط اقتصادی و نقدینگی در گردنش در اخیتار مردم هست و شرایط امروز مردم ایران هم مشخص هست، بازار خرید و فروش هم آن طور که باید نیست و دارای نوسانات دائمی می باشد و نمی توان روی آن حساب کرد، در این حالت و با این مزدی کاری تقسیم کردن ریسک تولید با نیروی تولید می باشد.

زمانی که کار هست کار می کنید و زمانی مه نیست کار نمی کنید، در عوض مجبور هستید مزد آن ها را بسیار تر از آنچه باید قرار دهید تا آن ها را بتواند راضی کند.

بااین حساب زمانی که کاری با تیراژ بالا تولید شود، از سویی دیگر دائم باشد، مزددهی هر یک جفت برای نیروی کار کاهش یافته و این تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد.

 • تولیدی کتانی ارزان مردانه
 • خرید کفش کتونی ارزان
 • ارزان ترین کتانی
 • حراج کتانی ارزان
 • تولید کتانی برای حراجی ها
ارزان قیمت ترین کتانی های بازار

کتانی نایک ارزان قیمت

اما برخی کتانی های ارزان قیمت نیز هستند که در کارگاه های کوچک تولید می شوند و می خواهند با کتانی های ارزان قیمت بازار رقابت کنند.

خوب برای تولید کتانی ارزان آن ها باید چه بکنند؟

خیلی ساده هست آن ها باید کیفیت کتانی ها را کاهش دهند، در تولید زیره ترکیبات را دستکاری کنند تا ارزان تر تمام شود، پارچه ای که برای تولید رویه کتانی استفاده می کنند، جنس نخی که استفاده می کنند، همچنین آن ها در بحث نیروی انسانی نیز وادار هستند با افرادی کار کنند چه چندان تخصصی هم ندارند، بنابراین محصول نهایی آن ها دچار ایراداتی می شود که شاید در نگاه ائل به چشم نیاید، چند نمونه از آن را در ادامه با هم برسی خواهیم کرد.

یکی از راه هایی که در بالا نام برده شد دستکاری غیر علمی و غیر اصولی زیره کتانی های اسپرت می باشد.

تولید زیره کتانی با هر موادی راه و روش های خاص خود را دارد و با هر موادی هم میتوان تا حدی ناخالصی و افزودنی به مواد مادر آن اضافه کرد.

جا به جایی غیر اصولی مواد زیره که همین چند سال پیش بسیاری عواقب این کار را در زیره های پی یو دیدند، موادی که با آن می توان بهترین کیفیت های زیره را تولید کرد را آن قدر جا به جا کردند که زیره های پی یو خیلی زود زرد می شدند، می شکستند و اصلا در آن دوران دیگر هیچ کسی به زیره های پی یو اعتماد نمی کرد و نام این مواد عالی در خدشه دارد شده بود.

راه دیگر استفاده از جنس های نازک تر و ضعیف تر در رویه دوزی و پسته ای کتانی ها هست، که شاید بگویید این که به راحتی قابل تشخیص هست، خیر چرا که این پارچه های نازک با پفک و جورابگیر و این گونه مواد لمینت می شود، آن ها اجازه نمی دهند که این جنس آن قدر شل و افتاده باشد که هر کسی بتواند ضعیف بودن آن را تشخیص دهد.

 • کتانی ارزان قیمت ایرانی
 • کتانی سبک حراجی
 • کتونی مردانه ارزان قیمت
 • کتانی مردانه و زنانه
 • -ارزانمردانه

تمامی کتانی هایی که توسط کفش ایلیا معرفی و پخش می شود، چه کتانی ارزان مردانه و چه کتانی ارزان زنانه، تولید مستقیم کفش ایلیا نیست اما در زمان خرید تمام معایب و مشکلات ان به شما گفته خواهد شد و یا از لحاظ کیفیت مورد تائید می باشد.

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *