مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتانی اسپرت مردانه ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید .....

فصل فروش کتانی های ارزان قیمت و حراجیکتانی قابل شست و شو با کیفیترنگ بندی کتانی اسپرت ارزان قیمتخرید عمده کتانی برای حراجیرنگ بندی کتانی اسپرت کفش ایلیاصادرات کتانی ارزان ایرانی

کتانی اسپرت ارزان قیمت مردانه

تولید انواع کتانی اسپرت مردانه را برسی کنیم و آنکه چرا برخی کتانی ها خیبی بیش از حد ارزان هستند،

به چه کتانی هایی میتوانیم اعتماد کنیم و کتانی های متناسب را از کجا بشناسیم.

کتانی اسپرت مردانه ارزان قیما ایلیا را نیز در پایان با هم برسی می کنیم که تمامی عکس های این صفحه متلق به آن است.

فصل فروش کتانی های ارزان قیمت و حراجی

کتانی اسپرت ارزان قیمت

کتانی های اسپرت مردانه در قیمت های مختلفی در بازار های کشور موجود می باشد.

اما به با توجه به شرایط معیشتی مردم در این یکی دو سال کتانی های ارزان قیمت تر فروش بالاتری را تجربه کردند.

البته ارزان و ارزان و ارزان تر کردن محصولات برای معدود تولیدکنندگانی که به دنبال اصولی عمل کردن و پا نگذاشتن بر روی خط قرمز هایی مانند

 • تولید کتانی بی دوام
 • کتانی های ضعیف
 • کتانی های آسیب رسان پا و دیگر مفاصل بدن

بودند، به سختی و با سرعتی پایین و مقدار کمی توانستند قیمت محصولات خود را پایین بیاورند.

اما بسیاری از تولید کنندگان فعال در کشور که مهم ترین فاکتور برای تصمیم گیری هایشان سودی می باشد که عایدشان می شود و به هر قیمتی می خواهند در رقابت بازار بر رقیبان خود چیره بشوند و تمام بازار را برای خود کنند، برای پایین آوردن قیمت دست به اقداماتی می زنند که نه تنها کتانی را از حالت استاندارد خودش  در می آورد که آن را شدیدا بی دوام می کند.

 • شکسته شدن زیره پس از یک هفته مصرف به علت ترکیبات اشتباه در تولید زیره
 • چند لایه ای شدن رویه کتانی پس از مدت کنی استفاده
 • زرد شدن زیره های سفید به علت عدم استفاده از رنگ کجدد بر روی موادهای سفید رنگ
 • استفاده از چسب های نا مرغوب و بوی بد ان ها که باعث بوی بد پا نیز می شوند(شاید برخی به اشتباه فکر کنند که مشکل بوی پا ربطی به کتانی ندارد)
 • استفاده از پارچه هایی برای رویه کتانی که از مقاومت کافی برای استفاده در این صنعت برخوردار نیستند.

و بسیاری موارد دیگر که مثال زدن همه آن ها حتی بدون توضیحات و به صورت تیتر وار هم زمان زیادی می برد و از حوصله خواننده نیز خارج می شود.

کتانی قابل شست و شو با کیفیت

کتانی قابل شست و شو با کیفیت

کتانی های اسپرت جلو بسته ایلیا همان طور که در عکس ها می بینید کاملا واضح است که جنسی دارد.

جنس رویه که پارچه راشل هست که لمینت شده است و استحکام کافی را دارا می باشد و به خوبی می تواند از پای شما محافظت کند و خود نیز سالم بماند.

زیره کتانی اسپرت از مواد ترکیبی درجه یک تشکیل شده که وزن معمولی دارد اما شکستن و خرابی در کارش نیست.

زیره های کفش ایلیا دارای یک سال ضمانت بوده و به اندازه کافی برای پخش فشار بدن نرم و انعطاف پذیر می باشد.

کف کتانی از الیاف گیاهی بوده و به پسته ای کار دوخته شده است.

 • الیاف به عنوان یک عرق پیر هم عمل می کند.
 • الیاف از بوی بد پا جلوگیری می کند.
 • الیاف مورد استفاده ضحیم بوده و خود باعث راحتی بیش تر پا می شود.
 • این الیاف ساییده نمی شود و می توانید حتی بدون کفی از راحتی این کتانی ها برای مدت ها لذت ببرید

به جای این الیاف در محصولات مشابه از تکسون و موادی مشابه و حتی گاهی از کارتن هم استفاده می شود!چرا؟ برای آن که قیمت کالا را پایین تر بیاورند.

به طور کلی در کتانی ها نباید از موادی استفاده شود که توان مقاومت در برابر آب و رطوبت را ندارند.

پا به طور طبیعی باید سرد ترین نقطه بدن باشد.

رگ های زیادی در پا وجود دارند که به اعضای مختلفی از بدن متصل هستند و بسیاری از آن ها در پاهای انسان به زیرپوست انسان آمده اند تا دمای بدن را تنظیم کنند.

به همین علت کتانی ها بهتر است از جنسی باشند که هوا بتواند به درون آن ها نفوذ کند.

پا قلب دوم انسان است باید از آن با پوشیدن کتانی و کفش مناسب محافظت کنیم و از محصولاتی که آن را خفه می کنند استفاده نکنیم، این یکی از خط قرمز های استاندارد می باشد.

از آنجایی که پا خنک ترین عضو بدن است و هر زمام عادی در اتاق اگر پاهایتان را لمس کنیم متوجه آن خواهید شد، با پوشیدن کتانی و جوراب آن را بیش از حالت طبیعی گرم می کنیم و پا نیز برای تنظیم دمای خود بسیار عرق می کند.

حال در نظر بگیرید کفی کتانی از جنس مقوا، تکسون یا اینچینین مواد هایی باشد که به طور عادی هنوز استفاده نشده بو می دهند.

آن ها با رطوبت ساییده می شوند، خمیری می شوند و کتانی نابود می شود.

کتانی خراب می شود یک سو، آسیبی که شما به پای خود وارد می کنید از سویی دیگر.

در بد ترین حالت استاندارد برای کتانی که از تکسون استفاده کند آن است که یا از کفی مرغوبی بر روی آن استفاده کند یا آن را با پاچه عرقگیری به هم چسبیده استفاده کند.

به هرحال اجازه مرطوب شدن آن را با رطوبت پا ندهد.

رنگ بندی کتانی اسپرت ارزان قیمت

رنگ بندی کتانی اسپرت مردانه

کتانی اسپرت مردانه در چهار رنگ منتخب در نهایت وارد بازار شد، اما این کتانی برای سال ۲۰۱۹ طراحی و توزیع شده است.

کتانی هایی که طراحی می شوند در سال اول با توجه نظر مشتری ها و همکاران در طول سال اول مدام تغییر و اصلاح می شوند تا در نهایت متناسب با سلیقه همه بشود و بتواند نظر مثبت تمام افرادی را از آن استفاده یا آن را تجارت می کنند بدست بیاورد.

این کتانی ها دور دوخت نیز هستند.

کتانی دوبار دوخت چیست؟

کتانی دوبار دوخت نامیست که در شمال کشور به کتانی هایی می نهند که دوبار دوخته شده باشند، کتانی هایی که هم اشتروبل وکف دوزی شده باشند و هم دوردوخت باشند را کتانی های دوبار دوخت می گویند.

دوبار دوخت بودن کتانی به آن معناسب که کف آن از هر چیزی که تشکیل شده است، موادی قابل دوخت و دوز است پس مواد و مقوا و تکسون نمی تواند باشد و احتمالا الیاف گیاهی یا مصنوعی می باشد، که به هرحال هردوی آن ها کیفیت قابل قبولی خواهند داشت.

از سویی دیگر دور دوخت نیز هست که یعنی زیره کتانی یک بار با چسب به رویه چسبانیده شده است یا با دستگاه تزریق با مواد به رویه چسبانیده شده است و  مجددا آن را به نیز به رویه دوخته اند.

البته در کتانی های تزریق نیازی به دور دوخت نیست چرا که معمولا اگر دستگاه سالم باشد و یک سری مسائل غیر معمول را در نظر نگیریم به اندازه کافی استحکام دارد و قابل اطمینان هست.

برای کتانی هایی که کارکشی می شوند و با چسب زیره به رویه چسبیده می شوند از دور دوخت استفاده می شود.

کتانی های دوبار دوخت و اسپرت ایلیا در شمال کشور و شهر های پر بارش فروش بالایی داشته که نشانه محبوبیت آن در بین آن مردم عزیز می باشد.

مردمی که به علت شرایط آب و هوایی شهرشان مجبور بودند مدام به تعویض کتانی های خود بپردازند، چرا که معمولا کتانی ها مقاومت بالایی در برابر آب ندارند یا از کتانی های درجه یک استفاده کننده که قیمت و هزینه های خاص خود را دارد.

خرید عمده کتانی برای حراجی

خرید عمده کتانی برای حراجی

کتانی اسپرت مردانه جلو بسه ایلیا در کتار کتانی هایی همچون ریبوک مردانه و آدیداس سه خط گلدوزی کفش ایلیا،

برای بازار امروز ایران طراحی تولید شده اند، این کتانی ها اعلی  رغم قیمت کمی که دارند کیفتی قابل قبول و عمر بلندی دارند.

کتانی های حراجی با کیفیت در پای هر کسی عمر می کنند.

از این کتانی ها تا امروز تمام افرادی که از آن ها نظر خواهی شده است، حتی آن افرادی که با این کتانی ها فوتبال بازی کرده اند یا از آن برای رفتن به کوه استفاده کرده اند، آن افرادی که با این کتانی ها مدام از چشمه ها و آب ها عبور می کنند و مشکلی با خیس شدن کتانی ندارند، همه آن ها از دوان این کتانی ها راضی بوده اند.

کتانی های دوبار دوخت ایلیا آن اندازه به ما اطمینان داده است که زیره کتانی را یک سال ضمانا می کنیم که هیچ مشکلی برایش پیش نیاید.

قیمت عمده کتانی ارزان و اسپرت ایلیا هم از کارکرد یک نصفه روز یک کارگر عادی در کار آزاد کمتر می باشد تا به آسانی خرید آن از دست همه بر بیاید و تمام افرادی که به آن نیاز دارند قدرت خرید آن را داشته باشند.

از اعلام دقیق قیمت این کتانی ها خودداری کرده ایم و برای آگاهی از قیمت این کتانی و دیگر مدل های کتانی ایلیا با ما تماس بگیرید چرا که نوسانات قیمت اجازه ثابت ماندن قیمت هیچ کالایی را نمی دهند.

رنگ بندی کتانی اسپرت کفش ایلیا

رنگ بندی کتانی اسپرت کفش ایلیا

برخی از رنگ های کتانی اسپرت ایلیا را مشاهده کرده اید، اما این رنگ بندی ها تمام رنگ ها نیستند و برای دیدن دیگر رنگ بندی ها به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید.

البته پس از آماده شدن دیگر رنگ بندی کتانی ها نهایتا تا یک هفته بعد رنگ ها و نمونه های جدید به همین صفحه اضافه خواهد شد تا به آسانی بتوانید آن را مشاهده کنید.

کتانی بسته با آستر آبی را در این صفحه دیدید اما یکی از رنگ های محبوب کتانی مشکی بسته با آستر سبز می باشد که با زیره های مشکی و سفید تولید می شود و عکس آن را هنوز در سایت قرار نداده ایم.

کفش ایلیا تقریبا هر سه ماه یا چهار ماه مدل ها و رنگ بندی جدیدی را معرفی  و روانه بازار می کند تا هم بتواند پوشش سلیقه قشر بیش تری از جامعه را بدهد و هم به تنوع بیش تر محصولات با کیفیت و قیمت مناسب بیفزاید.

آنچه بر تمام تجار و تولید کنندگان در شرایط امروز اقتصادی کشور واجب است، آن است دست در دست هم بدهیم و فشار های سنگین اقتصادی را برای هم کم کنیم و تحمل آن را ساده تر کنیم.

گذر از شرایط امروز اقتصادی کشور مسئله ای نیست که از صحبت در رابطه با آن اجتناب کنیم، گرچه بسیاری متغیر های مهم وجود دارند که اختیارش با ما نیست اما خواهران و برادران ما که با این شرایط دست به گریبان هستند و تاوان اشتباهات و مدیریت نادرست عده ای محدود را می دهند، از فعالین اقتصادی انتظار راه حل و فعالیت های سازنده ای را دارند که تاثیرگذار باشد.

حداقل مواردی را که خود را ملزم به انجام آن می دانیم، تامین محصولات مورد نیاز مردم با قیمتی می باشد که به آسانی تمام جامعه ایرانی قادر به خرید آن باشد و آن محصول نیز از حداقل های کیفیت برخوردار باشد.

زمانی که بازار های کفش و کتانی سری می زنیم، بسیاری محصولات را می بینیم که باعث ناراحتی دلسوزان صنعت ایران می شود.

محصولاتی که برای سود بردن و استفاده از شرایط امروز اقتصادی ایران تولید و پخش می شوند.

این محصولات نه تنها باعث فشار بیش تر بر روی مصرف کنندگان ایرانی می شود که باعث بدنامی تمام تولید کنندگان ایرانی می شود

شخصی که به دنبال خرید کتانی ارزان قیمت می رود قطعا فرد ثروتمندی نیست، ما نمی دانیم در چه شرایطی درحال تحمل این شرایط کشور می باشد، او تونسته هزینه ای برای خرید کتانی کنار بگزارد و یک هفته پی از خرید کتانی آن کتانی خراب می شود!

از تمام تجار و فعالین در تمام صنف های مختلف اقتصادی ایران تقاضا داریم، از کمک به پهش و توزیع این محصولات خود داری کنند.

صادرات کتانی ارزان ایرانی

صادرات کتانی ارزان ایرانی

کتانی های ایرانی سال ها قبل یکی از اقلام ارز آور صادراتی بود، کفش و کتانی ایران صنعتی قدرتمند بودندکه راه آن ها به بازار های بزرگ دنیا نیز باز شده بود.

این صنعت قدیمی اما کم کم حضورش کمرنگ تر و کمرنگ تر شد و امروز دیگر سهم قابل توجهی در بازار های بین المللی را ندارد.

صنعتگران ماهری در ایران هنوز در ایم صنف مشغول فعالیت هستند و ظرفیت تولید ایران را اگر ۱۰۰ در نظر بگیریم شاید در زمینه کفش تنها ۲۰ درصد از آن و شاید هم بسیار کمتر آن مشغول فعالیت است.

بسیاری در سرحد تولید رفته اند اما متوقف شده اند.

بسیاری چندین سال تولید کرده اند و بعد متوقف شده اند.

ظرفیت تولید در صنعت کفش ایران آن اندازه بالا هست که نه تنها قابلیت تامین کامل بازار داخل ایران را دارد که قدرت تامین تمام کفش و کتانی منطقه فلات ایران، و خاور میانه را نیز دارد.

این ظرفیت ها اگر مورد بهره برداری قرار بگیرد می تواند بسیار بیش تر از صادرات نفت و گاز برای اقتصاد کشورمان ارز آوری داشته باشد.

کفش کتانی با استاندارد های جهانی تولید کنیم.

کفش ایلیا گامی بلند برای آغاز توزیع انبوه کتانی ایرانی در بازار های بین المللی برداشته است و آماده همکاری با تمام واحد های تولیدی کتانی می باشد.

 

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *